Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Žalgiriada (suaugusieji)

 Varžybų vykdymo vieta ir laikas:
 
Ignalina. 2011.02.05 - 2011.02.06
 
Varžybų rezultatai:
 
SLALOMAS MILŽINAS
 
Bendra įskaita:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Grigaras Andrius Kaunas12.9311.7424.67-
2Masalskas Simonas Elektrėnai13.5012.0725.570.90
3Lažinskas Ričardas Elektrėnai14.1411.8525.991.32
4Samaška Linas Kaunas13.9312.2626.191.52
5Janulionis Adomas Vilnius14.1212.2326.351.68
6Strelčoūnas Artūras Vilnius14.1912.3926.581.91
7Bukinas Piotras Ignalina14.5012.3226.822.15
8Janulionis Jurgis Vilnius15.0912.1727.262.59
9Zlatkus Mindaugas Kaunas14.7312.7227.452.78
10Zaveckas Giedrius Vilnius14.5613.0127.572.90
11Aleksandravičienė Anžela Birštonas14.7612.8527.612.94
12Petrauskas Remigijus Panevežys15.6213.1128.734.06
13Berčys Andrius Ignalina15.1213.6428.764.09
14Aleksandravičius Vytautas Birštonas15.2113.6428.854.18
15Daugirdas Martynas Vilnius15.2513.7028.954.28
16Paulauskas Saulius Šiauliai15.9213.1029.024.35
17Kačerauskas Artūras Elektrėnai16.3612.9529.314.64
18Kamblevičius Rimantas Vilnius15.7114.1129.825.15
19Lukauskas Giedrius Kaunas16.5014.0330.535.86
20Linartas Darius Vilnius16.2214.3830.605.93
21Grinbergas Marius Vilnius16.8314.4531.286.61
22Linkevičienė Meilė Elektrėnai16.7014.9631.666.99
23Saulis Mindaugas Vilnius17.3814.6732.057.38
24Gaidys Nerijus Ignalina17.9914.6932.688.01
25Gaidys Nerijus Ignalina17.9914.6932.688.01
26Keršys Gediminas Panevežys15.6117.1032.718.04
27Januškevičius Saulius Vilnius17.9115.1633.078.40
28Norvaišaitė Daiva Vilnius18.0515.0533.108.43
29Everlingaitė Barbora Trakai17.7215.5333.258.58
30Stankevičienė Rasa Vilnius18.8614.6133.478.80
31Steikūnas Donatas Kaunas18.4715.2533.729.05
32Laužikaitė Milda Ignalina18.1415.6233.769.09
33Bagdonas Jaunius Ignalina18.5815.7434.329.65
34Ivanauskas Saulius Kaunas22.0112.9834.9910.32
35Valiuškis Vaidas Panevežys18.8016.3835.1810.51
36Pipikienė Irma Rokiškis19.1016.1035.2010.53
37Guoga Raimondas Ignalina23.0913.6636.7512.08
38Masalskienė Sigita Elektrėnai19.8017.1836.9812.31
39Radavičius Stanislovas Vilnius21.4318.6140.0415.37
40Grigorenko Irena Vilnius21.7918.5740.3615.69
41Nedzinskaitė Justina Vilnius21.2320.3341.5616.89
42Ryliškienė Edita Ignalina30.9526.6157.5632.89
43Gečiauskaienė Birutė Elektrėnai21.6836.3157.9933.32
44Sidaravičius Gintautas Vilnius46.3217.011,3.3338.66
45Krajašaitė Daiva Vilnius43.4924.281,7.7743.10
DFPipikas Valdas Rokiškis----
DFBurneika Gintautas Utena----
DFJuchnelevičius Miroslavas Vilnius----
DFBražiūnas Bronius Utena----
DFBurneikienė Diana Utena----
 
Moterys 1990-1972 m.:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Linkevičienė Meilė Elektrėnai16.7014.9631.66-
2Everlingaitė Barbora Trakai17.7215.5333.251.59
3Laužikaitė Milda Ignalina18.1415.6233.762.10
4Grigorenko Irena Vilnius21.7918.5740.368.70
5Nedzinskaitė Justina Vilnius21.2320.3341.569.90
6Ryliškienė Edita Ignalina30.9526.6157.5625.90
7Krajašaitė Daiva Vilnius43.4924.281,7.7736.11
DFBurneikienė Diana Utena----
 
Moterys 1971 m. ir vyresnės:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Aleksandravičienė Anžela Birštonas14.7612.8527.61-
2Norvaišaitė Daiva Vilnius18.0515.0533.105.49
3Stankevičienė Rasa Vilnius18.8614.6133.475.86
4Pipikienė Irma Rokiškis19.1016.1035.207.59
5Masalskienė Sigita Elektrėnai19.8017.1836.989.37
6Gečiauskaienė Birutė Elektrėnai21.6836.3157.9930.38
 
Vyrai 1990-1972 m.:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Grigaras Andrius Kaunas12.9311.7424.67-
2Masalskas Simonas Elektrėnai13.5012.0725.570.90
3Lažinskas Ričardas Elektrėnai14.1411.8525.991.32
4Samaška Linas Kaunas13.9312.2626.191.52
5Bukinas Piotras Ignalina14.5012.3226.822.15
6Janulionis Jurgis Vilnius15.0912.1727.262.59
7Zlatkus Mindaugas Kaunas14.7312.7227.452.78
8Berčys Andrius Ignalina15.1213.6428.764.09
9Daugirdas Martynas Vilnius15.2513.7028.954.28
10Paulauskas Saulius Šiauliai15.9213.1029.024.35
11Kačerauskas Artūras Elektrėnai16.3612.9529.314.64
12Kamblevičius Rimantas Vilnius15.7114.1129.825.15
13Lukauskas Giedrius Kaunas16.5014.0330.535.86
14Linartas Darius Vilnius16.2214.3830.605.93
15Grinbergas Marius Vilnius16.8314.4531.286.61
16Gaidys Nerijus Ignalina17.9914.6932.688.01
17Gaidys Nerijus Ignalina17.9914.6932.688.01
DFJuchnelevičius Miroslavas Vilnius----
 
Vyrai 1971 m. ir vyresni:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Janulionis Adomas Vilnius14.1212.2326.35-
2Strelčoūnas Artūras Vilnius14.1912.3926.580.23
3Zaveckas Giedrius Vilnius14.5613.0127.571.22
4Petrauskas Remigijus Panevežys15.6213.1128.732.38
5Aleksandravičius Vytautas Birštonas15.2113.6428.852.50
6Saulis Mindaugas Vilnius17.3814.6732.055.70
7Keršys Gediminas Panevežys15.6117.1032.716.36
8Januškevičius Saulius Vilnius17.9115.1633.076.72
9Steikūnas Donatas Kaunas18.4715.2533.727.37
10Bagdonas Jaunius Ignalina18.5815.7434.327.97
11Ivanauskas Saulius Kaunas22.0112.9834.998.64
12Valiuškis Vaidas Panevežys18.8016.3835.188.83
13Guoga Raimondas Ignalina23.0913.6636.7510.40
14Radavičius Stanislovas Vilnius21.4318.6140.0413.69
15Sidaravičius Gintautas Vilnius46.3217.011,3.3336.98
DFPipikas Valdas Rokiškis----
DFBurneika Gintautas Utena----
DFBražiūnas Bronius Utena----
 
SLALOMAS
 
Bendra įskaita:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Masalskas Simonas Elektrėnai13.5514.0627.61-
2Lažinskas Ričardas Elektėnai13.6914.0727.760.15
3Janulionis Jurgis Vilnius14.6014.3028.901.29
4Janulionis Adomas Vilnius14.4414.7229.161.55
5Bukinas Piotras Ignalina14.7514.4529.201.59
6Kačerauskas Arturas Elektrėnai15.0814.7429.822.21
7Zaveckas Giedrius Vilnius15.3815.3730.753.14
8Ivanauskas Saulius Kaunas15.2715.5330.803.19
9Zlatkus Mindaugas Kaunas15.3715.4930.863.25
10Aleksandravičienė Anžela Birštonas15.7515.5131.263.65
11Juchnelevičius Miroslavas Vilnius15.8915.5231.413.80
12Daugirdas Martynas Ignalina16.1715.9632.134.52
13Berčys Andrius Ignalina16.0016.3732.374.76
14Lukauskas Giedrius Kaunas16.2316.5732.805.19
15Kamblevičius Rimantas Vilnius16.9416.5033.445.83
16Keršys Gediminas Panevėžys17.0016.6733.676.06
17Pipikas Valdas Rokiškis18.0817.2735.357.74
18Linkevičienė Meilė Elektėnai19.0117.6236.639.02
19Boris Vladislav Vilnius18.9018.2237.129.51
20Januškevičius Saulius Vilnius18.5118.8237.339.72
21Linartas Darius Vilnius17.8319.5237.359.74
22Petrauskas Remigijus Panevėžys16.6320.7937.429.81
23Pipikienė Irma Rokiškis19.3618.7938.1510.54
24Gečiauskienė Birutė Elektrėnai21.1719.0540.2212.61
25Bagdonas Jaunius Ignalina21.5519.5441.0913.48
26Laužikaitė Milda Ignalina21.1620.0241.1813.57
27Guoga Raimondas Ignalina23.1018.4441.5413.93
28Masalskienė Sigita Elektrėnai21.6621.1342.7915.18
29Radavičius Stanislovas Vilnius22.9423.7546.6919.08
30Burneika Gintas Utena24.6722.2046.8719.26
31Sidaravičius Gintaras Vilnius19.9743.731,3.7036.09
32Ryliškienė Edita Ignalina29.1437.271,6.4138.80
33Burneikienė Diana Utena55.9537.461,33.411,5.80
DFStrelčiūnas Artūras Vilnius----
DFGrinbergas Marius Vilnius----
DFNedzinskaitė Justina Vilnius----
DFSteikūnas Domantas Kaunas----
DFNorvaišaitė Daiva Vilnius----
DFBražiūnas Bronius Utena----
DFGrigorenko Irena  ----
 
Moterys 1990-1972 m. :

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Linkevičienė Meilė Elektėnai19.0117.6236.63-
2Laužikaitė Milda Ignalina21.1620.0241.184.55
3Ryliškienė Edita Ignalina29.1437.271,6.4129.78
4Burneikienė Diana Utena55.9537.461,33.4156.78
DFNedzinskaitė Justina Vilnius----
DFGrigorenko Irena  ----
 
Moterys 1971 m. ir vyresnės:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Aleksandravičienė Anžela Birštonas15.7515.5131.26-
2Pipikienė Irma Rokiškis19.3618.7938.156.89
3Gečiauskienė Birutė Elektrėnai21.1719.0540.228.96
4Masalskienė Sigita Elektrėnai21.6621.1342.7911.53
DFNorvaišaitė Daiva Vilnius----
 
Vyrai 1990-1972 m.:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Masalskas Simonas Elektrėnai13.5514.0627.61-
2Lažinskas Ričardas Elektėnai13.6914.0727.760.15
3Janulionis Jurgis Vilnius14.6014.3028.901.29
4Bukinas Piotras Ignalina14.7514.4529.201.59
5Kačerauskas Arturas Elektrėnai15.0814.7429.822.21
6Zlatkus Mindaugas Kaunas15.3715.4930.863.25
7Juchnelevičius Miroslavas Vilnius15.8915.5231.413.80
8Daugirdas Martynas Ignalina16.1715.9632.134.52
9Berčys Andrius Ignalina16.0016.3732.374.76
10Lukauskas Giedrius Kaunas16.2316.5732.805.19
11Kamblevičius Rimantas Vilnius16.9416.5033.445.83
12Linartas Darius Vilnius17.8319.5237.359.74
DFGrinbergas Marius Vilnius----
 
Vyrai 1971 m. ir vyresni:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Janulionis Adomas Vilnius14.4414.7229.16-
2Zaveckas Giedrius Vilnius15.3815.3730.751.59
3Ivanauskas Saulius Kaunas15.2715.5330.801.64
4Keršys Gediminas Panevėžys17.0016.6733.674.51
5Pipikas Valdas Rokiškis18.0817.2735.356.19
6Boris Vladislav Vilnius18.9018.2237.127.96
7Januškevičius Saulius Vilnius18.5118.8237.338.17
8Petrauskas Remigijus Panevėžys16.6320.7937.428.26
9Bagdonas Jaunius Ignalina21.5519.5441.0911.93
10Guoga Raimondas Ignalina23.1018.4441.5412.38
11Radavičius Stanislovas Vilnius22.9423.7546.6917.53
12Burneika Gintas Utena24.6722.2046.8717.71
13Sidaravičius Gintaras Vilnius19.9743.731,3.7034.54
DFStrelčiūnas Artūras Vilnius----
DFSteikūnas Domantas Kaunas----
DFBražiūnas Bronius Utena----