Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Rolando Sėliuko atminimo taurė 2005

 Varžybų vykdymo vieta ir laikas:
 
Šilo kalnas, Vilnius. 2005.02.19
 
Varžybų rezultatai:
 
SLALOMAS MILŽINAS
 
Bendra įskaita:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Endriukaitis Tomas1972Vilnius23.5023.4646.96-
2Augūnas Andrius1986Vilnius24.5824.3848.962.00
3Milašius Tauras1954Vilnius25.6324.6550.283.32
4Žymančienė Diana1969Vilnius25.8725.5551.424.46
5Kukenys Marius1959Vilnius26.2225.3651.584.62
6Ivanauskas Saulius1966Kaunas26.0026.6052.605.64
7Augūnas Tomas1970Vilnius26.7525.9352.685.72
8Dadelienė Rūta Vilnius28.2227.7055.928.96
9Virškus Jennifer1977Vilnius28.7128.3957.1010.14
10Sakalis Gediminas1963Vilnius29.7829.5159.2912.33
11Vasiliauskaitė Viktorija1977Vilnius31.3430.091,1.4314.47
12Sidaravičius Tadas Vilnius31.9931.581,3.5716.61
13Sidaravičius Gintaras Vilnius32.2931.731,4.0217.06
14Volskis Edvardas Vilnius32.1632.141,4.3017.34
15Drevinskas Virmantas Vilnius34.4332.721,7.1520.19
16Katilius Paulius Vilnius36.4132.511,8.9221.96
17Sidaravičius Džiugas Vilnius36.5534.221,10.7723.81
18Dadelo Povilas Vilnius37.7635.441,13.2026.24
19Sidaravičienė Vaidė Vilnius37.4336.141,13.5726.61
20Dadelytė Elena Vilnius39.2038.461,17.6630.70
21Milašius Algimantas1992Vilnius40.0937.891,17.9831.02
22Augūnaitė Monika1994Vilnius42.7040.531,23.2336.27
23Augustaitytė Eglė1999Vilnius53.3152.061,45.3758.41
DFSantackas Audrius Vilnius----
DFSaulis Mindaugas1968Vilnius----
DFMastenica Vincent1963Vilnius----
 
Berniukai iki 12 m.:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Sidaravičius Džiugas Vilnius36.5534.221,10.77-
2Dadelo Povilas Vilnius37.7635.441,13.202.43
3Milašius Algimantas1992Vilnius40.0937.891,17.987.21
 
Vaikinai iki 17 m.:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Sidaravičius Tadas Vilnius31.9931.581,3.57-
2Katilius Paulius Vilnius36.4132.511,8.925.35
 
Moterys:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Žymančienė Diana1969Vilnius25.8725.5551.42-
2Dadelienė Rūta Vilnius28.2227.7055.924.50
3Virškus Jennifer1977Vilnius28.7128.3957.105.68
4Vasiliauskaitė Viktorija1977Vilnius31.3430.091,1.4310.01
5Sidaravičienė Vaidė Vilnius37.4336.141,13.5722.15
 
Vyrai:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Endriukaitis Tomas1972Vilnius23.5023.4646.96-
2Augūnas Andrius1986Vilnius24.5824.3848.962.00
3Milašius Tauras1954Vilnius25.6324.6550.283.32
4Kukenys Marius1959Vilnius26.2225.3651.584.62
5Ivanauskas Saulius1966Kaunas26.0026.6052.605.64
6Augūnas Tomas1970Vilnius26.7525.9352.685.72
7Sakalis Gediminas1963Vilnius29.7829.5159.2912.33
8Sidaravičius Gintaras Vilnius32.2931.731,4.0217.06
9Volskis Edvardas Vilnius32.1632.141,4.3017.34
10Drevinskas Virmantas Vilnius34.4332.721,7.1520.19
DFSantackas Audrius Vilnius----
DFSaulis Mindaugas1968Vilnius----
DFMastenica Vincent1963Vilnius----
 
Mergaitės iki 12 m.:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Dadelytė Elena Vilnius39.2038.461,17.66-
2Augūnaitė Monika1994Vilnius42.7040.531,23.235.57
3Augustaitytė Eglė1999Vilnius53.3152.061,45.3727.71