Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

D.Grybauskaitė: “Aukštai iškelkite trispalvę”

  • Kalnų slidininkai su prezidente D.Grybauskaite.
    Kalnų slidininkai su prezidente D.Grybauskaite.

2014 m. Vasario 4 d. 19:56

"Gerbiami sportininkai ir treneriai,  į Sočio olimpines žaidynes išlydime jus tikėdami, kad visą savo širdį ir jėgas atiduosite kovai už Lietuvos garbę. Kuo aukščiau iškelkite mūsų trispalvę. Ir ryžtingai priimkite olimpiados iššūkius. Lauksime kaip visada visų jūsų pasirodymų ir kartu jaudinsimės su jumis bei linkėsime jums didžiausios sėkmės.
 
Džiaugiuosi, kad mūsų olimpinė rinktinė po truputį gausėja - nors simboliškai, bet esame didesni, kad Lietuvoje auga susidomėjimas žiemos sportu.
 
Jūsų pasiekimai Sočyje, kokie jie bebūtų, bus mums visiems labai svarbūs, ypač mūsų jaunajai kartai, kurią galės įkvėpti ir paskatinti eiti jūsų keliu. Tačiau šiandien galvokime net ne apie rezultatus, o apie nuotaiką. Apie nusiteikimą. Apie pasitikėjimą savimi. Ko gero tai bus svarbiausia. Kaip visada, olimpiadoje svarbu ir dalyvauti. Todėl didžiuodamiesi atstovaukite Lietuvai ir niekada nenuleiskite rankų, kas bebūtų. Taigi sėkmės, pasitikėjimo, tvirtybės ir pasididžiavimo, kad būsite už mus visus, už tą mūsų Lietuvą. Sėkmės jums", - kalbėjo Dalia Grybauskaitė per Prezidentūroje surengtas iškilmingas palydas į Sočio žiemos žaidynes.
 
Tiesa, į iškilmes atvyko tik trečdalis Lietuvos olimpinės rinktinės narių – biatlonininkai Diana Rasimovičiūtė ir Tomas Kaukėnas bei kalnų slidininkas Rokas Zaveckas.
 
Slidininkai Ingrida Ardišauskaitė ir Vytautas Strolia jau treniruojasi Sočyje, šiandien čia atkeliavo ir čiuožėja trumpuoju taku Agnė Sereikaitė bei ledo šokėjai Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias, o kalnų slidininkė Ieva Januškevičiūtė dar neparskrido iš Italijos.
 
Palydėtuvėse dalyvavęs 1984 m. Sarajevo olimpinis čempionas Algimantas Šalna sportininkams  patarė nepradėti vaikytis naujovių: „Aš iš savo patirties norėčiau patarti,  kad jūs atliktumėte tik tą, ką jūs darėte per daug metų, ir jūsų rezultatas bus pasiektas.“
 
Prezidentė D.Grybauskaitė įteikė jau ketvirtose olimpinėse žaidynėse dalyvausiančiai D.Rasimovičiūtei Lietuvos trislapvę. O patyrusi olimpietė padovanojo šalies vadovei rinktinės šaliką.
 
„Mes visi džiaugiamės didžiuliu  dėmesiu, jaučiame didžiulę paramą ir tikrai dėsime visas savo jėgas ir kovosime už Lietuvą“, - sakė D. Rasimovičiūtė.
 
Palydėtuvėse dalyvavo ne tik olimpiečiai, jų treneriai, sporto šakų federacijų, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Kūno kultūros ir sporto departamento vadovai, bet ir kelios dešimtys jaunųjų sportininkų. Visi kartu su M.K.Čiurlionio menų mokyklos choru sugiedojo Lietuvos himną.
 
Prezidentė dar gruodį paskelbė nematanti politinės galimybės vykti Sočį. Tuo tarpu premjeras Algirdas Butkevičius ketvirtadienį skrenda į Rusijoje vyksiančių žaidynių sostinę.
 
 
Komentarai: