Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Į Kronplacą – ne tik varžytis

  • Lietuvos čempionatas Kronplace vyko ir pernai.
    Lietuvos čempionatas Kronplace vyko ir pernai.

2014 m. Sausio 20 d. 17:05

2014 m. Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionatas vyks kovo 15-22 d. viename garsiausių Italijos kalnų kurortų Kronplace. Čia mūsų šalies sportininkai ir mėgėjai varžėsi ir praėjusiais metais.
 
Pasak kelionę į Kronplacą organizuojančios agentūros „ProArte“ atstovų, norinčiųjų dalyvauti čempionate ar stebėti jį ir tuo pačiu paslidinėti, gretos sparčiai auga.

Lėktuve, kuris skraidins kalnų slidininkus į Austrijos miestą Zalcburgą, iš kur jie autobusu pasieks Italijos Alpes, liko vos 10 laisvų vietų. 

Nemažai varžybų dalyvių ketina keliauti ir savo automobiliais.

„Tradiciškai čempionate turėtų dalyvauti visi ar beveik visi stipriausi Lietuvos kalnų slidininkai. Vėl vyks atskiros mėgėjų varžybos, nors savo jėgomis pasitikintys mėgėjai gali startuoti ir pagrindiniame čempionate.

Žmones taip pat labai domina ir pirmą kartą sudaroma galimybė išmokyti vaikus slidinėti Alpėse padedant lietuviųinstruktoriams. Mūsų specialistai turi tokio pat lygio licencijas, kaip austrai ar italai, be to, gali patarti lietuviškai, nėra kalbos barjero. Ši naujovė sulaukė tikrai daug dėmesio“, - teigė Lietuvos kalnų slidinėjimo federacijos prezidentas Paulius Augūnas.

Daugiau informacijos apie kelionę į Lietuvos čempionatą rasite čia>>>
 
 
 
Komentarai: