Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Druskininkuose - instruktorių kursai

  • Sėkmingai baigę kursus instruktoriai gali dirbti bet kuriame kurorte.
    Sėkmingai baigę kursus instruktoriai gali dirbti bet kuriame kurorte.


2013 m. Spalio 28 d. 15:07

 
Mokymo programa, kuri bus taikoma kursuose, sukurta pagal austrišką metodiką ir skirta  saugiam, greitam ir efektyviam mokymui. Visi mokyklos instruktoriai turi tarptautinius ISIA (tarptautinė instruktorių asociacija) standartus atitinkančius žiemos sporto instruktorių sertifikatus, išduotus nacionalinės instruktorių lygos.
 
Lietuvoje instruktorių rengimo kursai vyks 4 kartą. 2011 m. spalio mėnesį kursus baigė 25 instruktoriai ir iš karto buvo pakviesti dirbti į "DruSkiSchool" mokyklą, esančią "Snow Arena" komplekse. Iš viso paruošta 60 specialistų. Daugelis jų sėkmingai dirba Italijoje, Prancūzijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. 
 
2012 m. ir  2013 m. mokyklos deleguoti instruktoriai puikiai pasirodė Maskvoje vykusiose instruktorių varžybose.  Nuolat dirbama su vaikais, tai ypatingai svarbi sfera. Jau daugiau nei metai suteikta galimybė nemokamai treniruotis 30 Druskininkų savivaldybės mokinių. Kartu su Lietuvos kalnų slidinėjimo federacija mokykla rengia Lietuvos moksleivių varžybas.
 
Kursuose,  nepriklausomai nuo turimos slidinėjimo patirties, kiekvienas gali gauti daug naudingos informacijos, rasti atsakymus į rūpimus klausimus, pabendrauti su bendraminčiais. Sėkmingai išlaikius egzaminus yra galimybė dirbti bet kuriame slidinėjimo kurorte.
 
C kategorijos instruktorių kursai vyks Snow Arenoje. š.m. lapkričio 23d. – gruodžio 1d. 
Paskaitos bus adresu: Druskininkai, Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas.
Registracija: +370(620) 411 82  arba druskischool@snowarena.lt
 
 
 
 
Komentarai: