Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Po varžybų neliūdėjo visi dalyviai

 • Seserys Deimantė ir Gabrielė po varžybų buvo puikiai nusiteikusios.
  Seserys Deimantė ir Gabrielė po varžybų buvo puikiai nusiteikusios.

 • Trasoje varžėsi ir snieglentininkai, ir kalnų slidininkai.
  Trasoje varžėsi ir snieglentininkai, ir kalnų slidininkai.

 • Starto aikštelė.
  Starto aikštelė.

 • Varžybų dalyviai atkidžiai klausė teisėjų nurodymų.
  Varžybų dalyviai atkidžiai klausė teisėjų nurodymų.

 • Varžybų dalyviai atidžiai klausė teisėjų nurodymų.
  Varžybų dalyviai atidžiai klausė teisėjų nurodymų.

2013 m. Kovo 25 d. 20:18

Kovo 23 d. nuo ankstyvo ryto prie Druskininkų „Snow Arenos“ pradėjo būriuotis pirmą kartą  Lietuvos moksleivių kalnų slidinėjimo ir snieglenčių varžybų “Snow Arena taurė” dalyviai ir juos palaikantys tėvai ir draugai.

Registracija maloniai nustebino  varžybų rengėjus –„Snow Arena“ ir kalnų slidžių ir snieglenčių mokyklos „DruSkiSchool“ atstovus: sulaukta net 63 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Druskininkų, Vilkaviškio,  Prienų,  Birštono, Akademijos.

Varžybose dalyvavo  ir savo mokyklai atstovavo  vaikai nuo 7 iki 14 metų. Jie  buvo suskirstyti į 2 amžiaus grupes: 7-10 metų ir 11-14 metų. 

Net jauniausi važybų dalyviai be baimės įveikė slalomo trasą, kurią pastatė ir  surengti lenktynes padėjo bei jų rezultatus operatyviai suskaičiavo
Lietuvos kalnų slidinėjimo federacijos (LKSF) atstovai Paulius Augūnas, Andrius Grigaras, Simonas Masalskas, treneriai Anžela ir Vytautas Aleksandravičiai.

Visą dieną vykusias varžybas stebėjo ir savo atžalas palaikė ne tik jų tėvai ar draugai, bet ir kiti arenos lankytojai.

Susumavus varžybų rezultatus,  įvyko visų taip laukti apdovanojimai.

Nugalėtojams atiteko rėmėjų įsteigtos dovanos. Prizines vietas užėmę moksleiviai gavo medalius, diplomus, Druskininkų vandens parko ir „One“ nuotykių parko kuponus, “Leki”  kuprines ir atminimo dovanėles.

Pagrindinį prizą – „Snow Arena“ taurę bei dovanų kuponą 25-iems mokyklos mokiniams atvykti į „Snow Areną“ iškovojo Druskininkų Atgimimo mokykla.  Net 8 šiai mokyklai atstovavę mokiniai užėmė prizines vietas.

Bet nuskriaustas neliko nė vienas – visi varžybose dalyvavę vaikai gavo diplomus bei saldžias dovanėles.

Kol nugalėtojai mėgavosi „Snow Arenos“ ir slidinėjimo mokyklos „DruSkiSchool“ įstegtu saldžiu prizu – nugalėtojų tortu, pakalbome keletą medaliais besidžiaugiančių dalyvių – sesutes  Miliauskaites iš Druskininkų. Viena jų nugalėjo snieglenčių varžybose, o kita tarp savo amžiaus kalnų slidininkių buvo antra.

“Norėjau mokintis slidinėti su kalnų slidėmis, tačiau atėjus į atranką, patekau į snieglenčių grupę. Lankau pamokas jau metus. Varžybos labai patiko. Visi buvome draugiški. Patiko saldžios dovanos“, - kalbėjo Deimantė Miliauskaitė, nepaleisdama iš rankų auksinio pirmos vietos medalio.
Jos sesuo Gabrielė Miliauskaitė irgi neslėpė gerų emocijų: „Man patiko trasa ir puikūs treneriai, kurie palaikė ir skatino visus dalyvius. Gavome labai geras dovanas. Dabar kaip tik atostogos, būtinai eisime į vandens parką  ir nuotykių parkus.”

Varžybų rengėjai džiaugėsi puikiai praėjusiu renginiu ir  tikisi, kad tai bus tradicijos pradžia, o kitąmet galbūt jau dalyvaus ir svečiai iš kaimyninių valstybių.

„Šios varžybose buvo unikalios, nes pirmą kartą Lietuvoje vienoje slalomo trasoje lenktyniavo ir snieglentininkai, ir kalnų slidininkai. Maždaug 90 procentų dalyvių pirmą kartą dalyvavo varžybose. Tikimės, kad ne vienam iš jų patiko lenktyniauti ir jie ateis aktyviai sportuoti“, – kalbėjo LKSF prezidentas P. Augūnas.
 

Varžybų rezultatus rasi čia>>>
 

Komentarai: