Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Lietuviui - atsakingos pareigos

  • LNSA prezidentas R. Arlauskas.
    LNSA prezidentas R. Arlauskas.

2012 m. Lapkričio 26 d. 20:21

Europos Slidinėjimo Federacijos (ESF) kongrese Miunchene (Vokietija) vyko ESF prezidento ir naujos valdybos rinkimai, taip pat naujų ESF šalių - narių priėmimas.

ESF prezidente  trejų  metų kadencijai išrinkta vegrė Klára Kaszó, Vengrijos slidinėjimo federacijos prezidentė. 

Pirmą kartą Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos (LNSA) veiklos istorijoje ESF valdybos nariu išrinktas LNSA prezidentas Remigijus Arlauskas. 

Europos Slidinėjimo Federacijos valdybos  sudėtis:
Prezidentė: Klára Kaszó.
Valdybos nariai: Ursas Lehmannas (Šveicarija), Jeanas-Philippe'as Rochat (Šveicarija), Peteris Schröcksnadelis (Austrija), Klausas Leistneris (Austrija), Remigijus Arlauskas (Lietuva).
ESF generalinis sekretorius: Andreasas Wenzelis (Lichtenšteinas).

Buvo priimtos naujos narės Latvija ir Vengrija.
 
ESF yra dar jauna organizacija, vienijanti šiuo metu 11 Europos šalių: Austriją, Vengriją, Šveicariją, Lichtenšteiną, Italiją, Prancūziją, Lietuvą, Latviją, Gruziją, Rusiją ir Baltarusiją.

"Tikimės, kad aktyviai dalyvaujant ESF valdyboje mums pavyks įgyvendinti savo planus siekiant populiarinti Lietuvos vardą Europoje, populiarinant slidinėjimo sportą Lietuvoje bei siekiant Lietuvos sportininkų aukšto meistriškumo ir gerų rezultatų Europos slidinėjimo ir snieglenčių sporto varžybose", - sakė R. Arlauskas

LNSA daug vilčių sieja su Lietuvos Žiemos sporto centro Ignalinoje modernizavimo ir renovacijos projektu, kurį vykdo Kūno kultūros ir sporto departamentas, projektas planuojams užbaigti 2013 m. Taip pat - su Druskininkų uždarų patalpų kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sporto arena "Snow Arena“, kuri jau gegužės mėnesį buvo oficialiai sertifikuota Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS).
 
Įgyvendinant šiuos projektus, Lietuva  tapo patraukli slidinėjimo ir snieglenčių sporto mėgėjams bei sportininkams, o LNSA  galės surengti Tarptautinio ir Europinio lygio slidinėjimo (kalnų slidinėjimo slalomo rungties, lygumų sidinėjimo, slidinėjimo laisvuoju stiliumi "Slopestyle" ir snieglenčių "Slopestyle ir paralelinio slalomo rungčių) varžybas.

Komentarai: