Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

“Snow arenoje” skelbiamas studentų mėnuo


2012 m. Kovo 8 d. 18:51

 Nuo kovo 15 d. iki balandžio 15 d. visiems dieninių studijų mokslinčiams darbo dienomis bus taikoma 20% nuolaida ski pasui - tereikės parodyti galiojantį studento pažymėjimą.
 

Tai toli gražu ne viskas. Druskininkai žada visapusę studentų aktyvaciją, kurios metu bus skatinamas ne tik jaunimo sportiškumas, aktyvumas, bet ir kūrybingumas. Net penkiasdešimt  pakvietimų į areną bus įteikti įdomiausius ir nuotaikingiausius filmukus apie čiuožimą arenoje susukusiems studentams.
 

Kinematografiniai šedevrai neturėtų būti ilgi, svarbiausia gera nuotaika ir mintis - “Snow arenoje čiuožti smagiausia”. Filmus siųsti adresu snowarena@snowarena.lt  iki balandžio 10 dienos.
 

Galimybę įvertinti filmukus ir už juos balsuoti turės visi  www.snowarena.lt lankytojai. Geriausieji bus apdovanoti Balandžio 14d. studentų mėnesio šventėje.
 

Tai dar ne viskas. Savo sportiniais sugebėjimais itin pasitikintys studentai kviečiami burti oficialią universiteto komandą ir susirungti su kitų Lietuvos universitetų komandomis specialiame “Snow arenos taurės” studentų čempionate balandžio 14 d. Nugalėtojų lauks vertingi prizai, o best trick rungtyje specialų prizą skirs Red Bull.
 

Visi norintys dalyvauti kviečiami registruotis snowarena@snowarena.lt
 

 Laiške reikia paminėti universitetą, komandos pavadinimą, narių vardus ir pavardes bei rungtį (slidės/snieglentė). Komandoje turi būti 10 dalyvių.  Visiems registruotiems dalyviams renginio metu bus taikoma 50% nuolaida ski pasui.
 

Visos Studentų mėnesio šventės metu, kurią sudarys studentų čempionatas “Snow arenos taurė” bei geriausių video meistrų apdovanojimai, svečiams nuobodžiauti neleis DJ Vaiper.  Paskutiniąją studentų mėnesio dieną, balandžio 15, laukia paskutinė staigmena – kiekvienas studentas turės galimybę išsitraukti savo nuolaidą ski pasui – nuo 10% iki 100%.  Pavasarį būti studentu apsimoka.
 

Komentarai: