Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Nuo kalno Ignalinoje lėks kroso trasa2012 m. Kovo 7 d. 13:20

Lietuvos žiemos sporto centre Ignalinoje artėjantį šeštadienį vyks snieglenčių ir slidžių kroso varžybos “Lietuvos taurė 2012“.
 

Lietuvoje dar gana jaunos rungties – kroso – varžybose sportininkai lenktyniauja specialioje trasoje, kurioje tenka įveikti ir staigius posūkius, ir tramplinus, ir kitas kliūtis.
 

„Važiuoju į Ignaliną paruošti trasą. Ją reikia įrengti kuo sudėtingesnę, kad būtų įdomiau“, - trečiadienį teigė varžybų vyr. teisėjas Artūras Morauskas.
 

Patyręs ekstremalaus sporto specialistas tikisi, kad į varžybas susirinks dalyvių iš visos Lietuvos. Slidininkai ir snieglentininkai bus skirstumi į amžiaus grupes – vaikų, jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų.
 

„Gaila, kad merginų susirenka mažkai. Tenka jas sujungti į vieną amžiaus grupę“, - sakė A. Morauskas. Dailiosios lyties lenktynėse tarp snieglentininkių favoritė vėl bus jo duktė 16-metė Modesta Morauskaitė, kuri sporto visuomenei geriau žinoma kaip viena talentingiausių šalies lengvaatlečių. Bet bėgikė beveik neturi lygių ir snieglenčių varžybose, kaip ir jos brolis devynmetis Motiejus.
 

M. Morauskas vasario pabaigoje triumfavo tarp bendraamžių Baltijos šalių snieglentininkų ir slidininkų varžybų "Ride in Baltics" ketvirtajame etape Latvijoje. Penktajame etape Estijoje jam nepavyko patekti tarp lyderių.
 

Bet grįžti ant garbės pakylos jaunasis snieglentininkas dar turės progą. Kovo 17 d. Ignalinoje planuojamas “Ride in Baltics” baigiamasis, šeštasis etapas.
 

Komentarai: