Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

• Rokas ir Laura Insbruke.
    kalnuereliai.com nuotr.
    Rokas ir Laura Insbruke.

2012 m. Sausio 19 d. 19:38

Patekti į trisdešimtuką. Toks buvo 15-mečio Roko Zavecko planas prieš ketvirtadienį jaunimo olimpiadoje vykusias didžiojo slalomo lenktynes. Planas įvykdytas – lietuvis buvo 29-tas tarp 64 dalyvių. Abiejų nusileidimų finišą sėkmingai pasiekė 39 sportininkai.

Nugalėjo austras Marco Schwarzas - 1 min. 51,70 sek. Mūsų šalies kalnų slidininkas nugalėtojui pralaimėjo 11,56 sek. Po pirmojo nusileidimo Rokas buvo 34-tas.

Antrasis nusileidimas padėjo iškovoti geresnę poziciją ir trečiadienį didžiojo slalomo varžybose startavusiai 16-metei Laurai Pamerneckytei.

Lietuvė po pirmojo nusileidimo buvo 42-oje vietoje, o galutinėje įskaitoje finišavo 36-ta tarp 53 dalyvių.

Nugalėjo prancūzė Clara Direz - 1 min. 56,13 sek.  Kelio skausmų persekiojama mūsų šalies kalnų slidininkė lyderei  pralaimėjo 21,29 sek. Finišą pasiekė 43 sportininkės.

„Mano planas – finišuoti. Stengsiuosi iš visų jėgų, bet čia yra nemažai merginų, su kuriomis kol kas negaliu varžytis“, - prieš startą kalbėjo Laura. Tad ir ji įvykdė savo planą.

Lietuvos kalnų slidininkų Insbruke dar laukia slalomo varžybos.