Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Vėliavnešiai susitiko ir trasoje

  • Rokas Zaveckas po finišo Insbruke.
    LTOK nuotr.
    Rokas Zaveckas po finišo Insbruke.

2012 m. Sausio 15 d. 00:37

Rokas Zaveckas pirmasis iš Lietuvos sportininkų startavo pirmosiose žiemos olimpinėse žaidynėse. Šeštadienį jis dalyvavo super-G varžybose, o šio starto išvakarėse buvo Lietuvos delegacijos vėliavnešys Insbruke vykusiose jaunimo olimpiados atidarymo iškilmėse.

Iš 55 startavusių kalnų slidininkų finišą sėkmingai pasiekė 41. Tarp jų buvo ir Rokas, galutinėje įskaitoje užėmęs 35-ąją vietą. Jis čempionu netikėtai tapusiam
marokiečiai Adamui Lamhamedi pralaimėjo 7,34 sek. Beje, marokietis taip pat buvo vėliavnešys ir Rokas turėjo progos su juo pasišnekėti.
 
Kaip rašo ltok.lt, būsimasis čempionas sakė, kad savo tėvų gimtinėje Maroke dar nėra buvęs, gyvena ir treniruojasi Kanadoje. Kaip ten bebūtų, jo sėkmė Europai netikėta ir beveik visų kalnų slidinėjimo varžybas stebėjusių šalių televizijų žurnalistai Maroko atstovą filmavo ir ėmė interviu.
 

R.Zaveckas sakė, kad leidosi atsargiai. „Rytoj jau leisiuos drąsiau..." - kalbėjo Vilniaus švento Kristoforo gimnazijos pirmokas, sekmadienį startuosiantis superkombinacijoje - super-G ir slalomo dvikovėje. .Dauguma jo varžovų buvo ir bus šiose žaidynėse metais vyresni.
 

Šias varžybas stebėjęs LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas pavakary apsilankė olimpiniame kaimelyje. Apžiūrėjo patalpas, kuriose sportininkai gyvena, pabendravo su jais ir treneriais, palinkėjo valios ir ryžto. Insbruke jaunieji olimpiečiai įsikūrę tikrai jaukiai, patogiai. Gal todėl tik įėję į savo patalpų koridorių visi pirmiausia nusiauna batus...
 

Sausio 15 d. varžybose be R.Zavecko dar dalyvaus mūsų biatlonininkai Gaudvilė Nalivaikaitė ir Arnoldas Mikelkevičius.
 

Komentarai: