Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Italiją ir Lietuvą suartino kalnų slidinėjimas

  • A.Del Frari, italų kalnų slidinėjimo žvaigždė M.Moelgg ir A.Stasiukynas.
    snowarena.lt nuotr.
    A.Del Frari, italų kalnų slidinėjimo žvaigždė M.Moelgg ir A.Stasiukynas.

2015 m. Rugsėjo 24 d. 19:00

„Nesitikėjau, kad trasa bus tokia gera“, – vos nulipęs nuo slidžių, braukdamas prakaitą stebėjosi Italijoje geriausiu pripažinto Kronplaco slidinėjimo kurorto vadovas Andrea Del Frari. Italas atvyko į Lietuvą įvertinti Druskininkų „Snow Arenos“ kokybės. Jo tikslas – plėsti Italijos ir Lietuvos kurortų bendradarbiavimą, kartu didinant ir slidinėjimo populiarumą.
 
Kronplaco slidinėjimo kurortas yra įsikūręs Italijoje, šiaurinėje Alpių pusėje. Jame slidinėjimo trasų ilgis siekia net 116 kilometrų, o slidinėti galimą į visas kalno puses – pietinę, šiaurinę, rytinę ir vakarinę. Slidininkai gali rinktis iš 46 įvairaus sudėtingumo trasų – nuo lengvų, mėlynų iki profesionalams skirtų juodų. Svečias iš Italijos – tikras slidinėjimo ir aktyvaus laisvalaikio infrastruktūros ekspertas, todėl jo vertinimai ir rekomendacijos gali būti naudingos visam Druskininkų miestui.
 
„Tai, ką pamačiau čia atvykęs, mane labai nustebino. Druskininkai yra labai žalias, ramus ir tvarkingas miestas. Čia daug puikių vietų pailsėti, pasinaudoti sveikatinimo procedūromis, taip pat skaniai pavalgyti ir aktyviai leisti laiką. Esu sužavėtas, neabejoju, kad tai bus ne paskutinė mano kelionė į Lietuvą“, – entuziastingai kalbėjo italas.
 
A.Del Frari nuoširdžiai prisipažino nesitikėjęs, kad profesionalams skirta uždaros slidinėjimo arenos trasa gali būti tokia sudėtinga ir tuo pačiu – ypač kokybiškai įrengta.
 
„Galima sakyti, kad aš esu gimęs ant kalno. Mano slidinėjimo įgūdžiai yra tikrai geri, todėl galvojau, kad slidinėti bus labai paprasta. Pasirodo, klydau. „Snow Arenos“ trasa yra labai įdomi, nes tai – ne tik paprastas nuolydis. Čiuožiant tenka keisti leidimosi trajektoriją, taip pat yra įrengtų tramplinų. Pasakysiu atvirai – mane labai nustebino tiek trasos, tiek visų arenoje teikiamų paslaugų kokybė“, – kompleksą gyrė svečias.
 
Italijoje geriausiu pripažinto slidinėjimo kurorto vadovas per kelias viešnagės dienas stengėsi užmegzti kuo daugiau pažinčių ir ieškojo bendradarbiavimo galimybių. Viena iš jo vizijų – plėsti klientų geografiją. Lietuviai, išmokę slidinėti „Snow Arenoje“ ypač laukiami Kronplaco slidinėjimo kurorte, kur galėtų tobulinti savo įgūdžius. Taip pat italams, ieškantiems vietos, kur galėtų kokybiškai praleisti atostogas, nuo šiol jis drąsiai rekomenduos Druskininkus.
 
„Druskininkuose gerai tai, kad savaitei atvykę žmonės čia gali užsiimti labai įvairia veikla – slidinėti, apsilankyti vandens parke, pasinaudoti sveikatinimosi procedūromis. Yra daug žmonių, kurie mėgsta keliauti ir kokybiškai leisti laiką. Nereikia tikėtis, kad atvykę į Druskininkus ar į Kronplatzą jie visą savaitę tik slidinės. Labai gerai, kai kurortai gali pasiūlyti šį tą daugiau“, – kalbėjo A.Del Frari.
 
Šiuo metu Kronplaco kurorte dar tęsiasi vasaros sezonas. Jo metu lankytojams siūloma daugybė veiklos – važinėjimo kalnų trasomis su dviračiais, žygių pėsčiomis iki aktyvių pramogų visai šeimai. Neseniai ant kalno duris atvėrė ypač modernus, originalios architektūros Alpių istorijos muziejus, kuris nuo pirmųjų dienų traukia būrius lankytojų. Šiltuoju sezonu A.Del Frari kurorte rūpinasi ne tik turistų užimtumu, bet ir geriausių Italijos slidininkų treniruočių sąlygomis.
 
„Esame vienas iš didžiausių Italijos slidinėjimo komandų rėmėjų, todėl visuomet ieškome galimybių, kur sportininkai turėtų sąlygas treniruotis ne sezono metu. Iš karto po manęs į Lietuvą atvyksta Italijos moterų ir vyrų nacionalinės slidinėjimo rinktinės komandos, kurios čia ruošis artėjančiam sezonui. Moterų komanda jau yra buvusi Druskininkuose, vyrų aukščiausio lygio atletai atvyksta pirmąjį kartą“, – kalbėjo pašnekovas.
 
Pasak A.Del Frari, sportininkams labai svarbios ne tik treniruočių sąlygos, bet ir gyvenimo sąlygos. Rinkdamiesi vietas stovykloms jie vertina ne tik paslaugų kokybę, trasų sudėtingumą, bet ir aplinką, kurioje tenka apsistoti.
 
„Atletams labai svarbus yra geras maistas, rami, galvą padedanti išvalyti aplinka. Neabejoju, kad Druskininkai mūsų šalies sportininkams bus puiki vieta. Vertinant paslaugų kokybės ir kainos santykį – čia iš ties verta tiek važiuoti ilsėtis, tiek profesionaliai treniruotis“, – kalbėjo italas.
 
Svečią į Lietuvą pasikvietęs Druskininkų „Snow Arenos“ vadovas Andrius Stasiukynas įsitikinęs, kad A.Del Frari viešnagė bus labai naudinga abiems pusėms. Jis su komanda jau yra lankęsi Kronplaco slidinėjimo kurorte, apie kurį irgi gali atsiliepti tik pačiais geriausiai žodžiais.
 
„Smagu, kad mūsų bendradarbiavimas su geriausio Italijos slidinėjimo kurorto vadovu vyksta ne tik oficialiuose dokumentuose, bet ir realiai bendraujant, parodant vieni kitiems, ką turime geriausio. Rinkoje mes nesame konkurentai, atvirkščiai, papildome vienas kitą. Abipusės rekomendacijos – puiki galimybė plėsti klientų ratą“, – kalbėjo A.Stasiukynas.
 
A.Del Frari patikino, kad iš Lietuvos išsiveš pačius geriausius įspūdžius ir toliau ieškos abiems pusėms naudingų bendradarbiavimo galimybių.
Komentarai: