Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Kliūtis trasoje kuria ir kaitri saulė

  • I.Januškevičiūtė ir R.Zaveckas Norvegijoje.
    I.Januškevičiūtė ir R.Zaveckas Norvegijoje.

2015 m. Kovo 8 d. 18:20

 

Norvegijoje vykstančiame pasaulio jaunimo čempionate dalyvauja trys Lietuvos sportininkai – Ieva Januškevičiūtė, Rokas Zaveckas ir Vilius Aleksandravičius. Savaitgalį jie rungėsi slalomo milžino varžybose.

Šeštadienį merginų lenktynėse 20-metė I.Januškevičiūtė užėmė 64-ąją vietą tarp 100 sportininkių. Lietuvės dviejų nusileidimų laiko suma – 2 min. 43,93 sek. Pasaulio jaunimo čempione tapo 18-metė austrė Nina Ortlieb (2 min. 25,14 sek.). Finišą sugebėjo pasiekti 72 kalnų slidininkės.


Sekmadienį vaikinų varžybų trasoje startavo net 129 sportininkai. Bet finišavo vos 69. Jau pirmajame nusileidime trasą nusėjusios duobės sustabdė ir abu lietuvius – 116-uoju lenktynes pradėjusį 18-metį R.Zavecką ir 130-tą starto numerį gavusį 17 metų V.Aleksandravičių. Čempionu tapo vienas Norvegijos suaugusiųjų rinktinės lyderių Henrikas Kristoffersenas.


„Čia šilta – įdienojus net 11 laipsnių. Oro ir sniego sąlygos sudėtingos, trasoje išsimuša didelės duobės. Ir Rokui vienoje duobėje atsisegė slidė. Jis važiavo tikrai gerai, tačiau prie vienų vartų danga buvo labai išmalta. Po Roko pravažiavus dar porai žmonių vartai net buvo apie metrą patraukti į šoną. O Vilius kiek per tiesiai bandė įvažiuoti į vartus ir taip pat pateko į duobę“, - pasakojo I.Januškevičiūtė.


Lietuvos kalnų slidininkų pirmadienį dar laukia slalomo lenktynės. 
Komentarai: