Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinės kriterijai

 Jaunių ir jaunimo rinktinė
 
     Atsižvelgiant į patvirtintas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Lietuvos kalnų slidinėjimo federacijos ( toliau - LKSF),Lietuvos nacionalinės slidinėjimo asociacijos ( toliau –LNSA):  vykdomas sportininkų rengimo programas (Jaunimo žiemos olimpinės žaidynės, Pasaulio jaunimo čempionatas it kt.) bei šioms programoms skiriamą finansavimą LKSF – trenerių tarybos sprendimu sudaro ir tvirtina Lietuvos jaunių ir  jaunimo kalnų slidinėjimo rinktinę.
Jaunių ir jaunimo rinktinė yra sudaroma kiekvienam naujam sezonui nuo liepos 1 d.

LKSF JAUNIŲ IR JAUNIMO RINKTINĖS ATRANKOS KRITERIJAI 
 
·         Sportininko amžius: nuo FIS licenzijos kodo suteikimo iki 23 metų amžiaus.
·         Sportininko pasiekti rezultatai: FIS varžybų taškai - ne daugiau kaip 200 FIS taškų pagal paskutinį FIS taškų perskaičiavimą.
     http://www.fis-ski.com/uk/disciplines/alpine-skiing/fispoints.html

PAPILDOMOS SĄLYGOS PATEKIMUI Į RINKTINĘ


 

     Kandidatas į rinktinės narius privalo atlikti medicininį patikrinimą sporto medicinos dispanceryje - kas ketvirtį, fizinės funkcinės būklės patikrą Lietuvos edukologijos universiteto Sporto mokslo instituto sporto tyrimų laboratorijoje - ne mažiau kaip du kartus į metus. 
LKSF prezidentas                                                                                                    Paulius Augūnas