Atsiprašome, tačiau Jūsų naršyklė negali atvaizduoti svetainės turinio.
Prašome atidaryti svetainė su kita naršykle, pvz. Mozilla Firefox (atsiųsti galima čia)

HEAD taurės varžybos

 Varžybų vykdymo vieta ir laikas:
 
Birštonas. 2007.03.03 - 2007.03.04
 
Varžybų rezultatai:
 
SLALOMAS MILŽINAS
 
Bendra įskaita:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Grigaras Andrius1972Vilnius13.5014.0227.52-
2Augūnas Paulius1965Vilnius13.7114.3228.030.51
3Milašius Tauras1954Vilnius14.0214.2728.290.77
4Janulionis Adomas1966Vilnius14.1114.9129.021.50
5Augūnas Andrius1986Vilnius14.2314.8229.051.53
6Vyšniauskas Vytis1989Birštonas14.3315.0429.371.85
7Grinbergas Darius1970Vilnius14.8115.0629.872.35
8Aleksandravičienė Anžela1967Kaunas14.7315.3530.082.56
9Zaveckas Giedrius1963Vilnius14.8915.6230.512.99
10Žymančienė Diana1969Vilnius14.8715.6830.553.03
11Janulionis Karolis1992Vilnius15.0415.5330.573.05
12Ivanauskas Saulius1966Kaunas14.9915.5830.573.05
13Aleksandravičius Vytautas1965Kaunas15.3415.4130.753.23
14Juknelevičius Dominykas1991Vilnius15.6416.0231.664.14
15Milašius Algimantas1992Vilnius15.5416.4231.964.44
16Bublys Audrius1964Vilnius15.7616.3632.124.60
17Pajarskas Kasparas1994Vilnius15.5416.7432.284.76
18Zaveckas Rokas1996Vilnius16.0216.3732.394.87
19Karlavičius Linas1969Vilnius15.8016.6732.474.95
20Urbonavičiūtė Ieva1993Vilnius15.7616.7332.494.97
21Pamerneckytė Laura1995Vilnius16.1616.3432.504.98
22Domkus Aistis1971Vilnius15.9516.6032.555.03
23Gudžius Raimondas1956Vilnius15.9416.7032.645.12
24Virškus Jennifer1977Vilnius16.1716.5432.715.19
25Kuliešiūtė Marcelė1994Vilnius16.2716.4832.755.23
26Ptašekas Marius Vilnius16.3216.4432.765.24
27Sidaras Saulius1945Vilnius16.4416.6133.055.53
28Čekanauskas Ignas1991Birštonas16.5016.8233.325.80
29Masalskas Zigmantas1955Elektrėnai16.0917.3133.405.88
30Juknelevičius Romas1962Vilnius16.6017.2733.876.35
31Malinauskas Lukas Vilnius16.4117.6234.036.51
32Bartkus Adomas Birštonas16.5117.5434.056.53
33Nikanorovas Lukas1990Vilnius16.9317.2534.186.66
34Mazūraitė Emilija1995Vilnius16.8017.4034.206.68
35Grinbergas Marius1974Vilnius16.9517.3734.326.80
36Januškevičiūtė Ieva1994Vilnius17.5016.9634.466.94
37Sakalis Vytautas1992Vilnius17.0617.7034.767.24
38Urbanavičius Tomas1991Birštonas16.9018.0034.907.38
39Domkus Alantas Vilnius17.4217.7535.177.65
40Bernatavičius Algimantas Alytus17.4517.7735.227.70
41Augūnaitė Monika1994Vilnius17.1818.0735.257.73
42Žilinskas Edvinas1969Vilnius17.2418.1835.427.90
43Gudžius Kasparas1997Vilnius17.6817.9335.618.09
44Gavėnytė Paula1994Vilnius17.1418.6735.818.29
45Gečauskaitė Rūta1983Vilnius17.8018.0635.868.34
46Miliūnaitė Indrė Birštonas17.7718.6936.468.94
47Mačiulytė Rasa1964Kaunas18.1418.8837.029.50
48Pesliokas Rolandas Molėtai17.4520.2037.6510.13
49Masalskienė Sigita1957Elektrėnai18.5319.2337.7610.24
50Skučienė Justina Vilnius18.9019.0037.9010.38
51Kišūnas Klemensas Alytus18.7119.7338.4410.92
52Marčiulynaitė Ramunė1968Vilnius18.8019.7338.5311.01
53Skindzera Kęstutis Birštonas18.9319.7838.7111.19
54Zabotkaitė Indrė Vilnius18.9120.0738.9811.46
55Aleksandravičius Vilius1995Kaunas19.3919.6239.0111.49
56Bernatavičius Audrius Alytus23.2516.3039.5512.03
57Zaveckienė Dalia Vilnius19.5320.3439.8712.35
58Janulionis Radvilas2000Vilnius19.4620.8240.2812.76
59Kišūnienė Leta Alytus19.9020.7840.6813.16
60Stankus Rapolas Vilnius19.8122.2742.0814.56
61Stankus Kostas Vilnius20.7121.8642.5715.05
62Barysas Jonas Vilnius21.3422.0743.4115.89
63Bublytė Monika1999Vilnius21.1022.4343.5316.01
64Pranevičiūtė Alvija1994Birštonas21.3422.2943.6316.11
65Kišūnas Jurgis Alytus20.2525.5445.7918.27
66Malinauskas Darius1990Birštonas17.2529.3646.6119.09
67Aleksandravičius Mantas1994Kaunas33.9219.8553.7726.25
68Kišūnaitė Ūla Alytus31.5033.191,4.6937.17
69Kiauleikis Mykolas Vilnius37.0933.501,10.5943.07
70Pranevičius Arvilas1992Birštonas16.6559.311,15.9648.44
DFBendžinskas Edvardas1995Vilnius----
 
Mergaitės iki 12 metų:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Pamerneckytė Laura1995Vilnius16.1616.3432.50-
2Mazūraitė Emilija1995Vilnius16.8017.4034.201.70
3Zabotkaitė Indrė Vilnius18.9120.0738.986.48
4Bublytė Monika1999Vilnius21.1022.4343.5311.03
 
Berniukai iki 12 metų:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Zaveckas Rokas1996Vilnius16.0216.3732.39-
2Gudžius Kasparas1997Vilnius17.6817.9335.613.22
3Aleksandravičius Vilius1995Kaunas19.3919.6239.016.62
4Janulionis Radvilas2000Vilnius19.4620.8240.287.89
5Stankus Rapolas Vilnius19.8122.2742.089.69
6Stankus Kostas Vilnius20.7121.8642.5710.18
7Barysas Jonas Vilnius21.3422.0743.4111.02
8Kišūnas Jurgis Alytus20.2525.5445.7913.40
9Kiauleikis Mykolas Vilnius37.0933.501,10.5938.20
DFBendžinskas Edvardas1995Vilnius----
 
Mergaitės 13 - 17 metų:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Urbonavičiūtė Ieva1993Vilnius15.7616.7332.49-
2Kuliešiūtė Marcelė1994Vilnius16.2716.4832.750.26
3Januškevičiūtė Ieva1994Vilnius17.5016.9634.461.97
4Augūnaitė Monika1994Vilnius17.1818.0735.252.76
5Gavėnytė Paula1994Vilnius17.1418.6735.813.32
6Miliūnaitė Indrė Birštonas17.7718.6936.463.97
7Pranevičiūtė Alvija1994Birštonas21.3422.2943.6311.14
8Kišūnaitė Ūla Alytus31.5033.191,4.6932.20
 
Berniukai 13 - 17 metų:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Janulionis Karolis1992Vilnius15.0415.5330.57-
2Juknelevičius Dominykas1991Vilnius15.6416.0231.661.09
3Milašius Algimantas1992Vilnius15.5416.4231.961.39
4Pajarskas Kasparas1994Vilnius15.5416.7432.281.71
5Čekanauskas Ignas1991Birštonas16.5016.8233.322.75
6Nikanorovas Lukas1990Vilnius16.9317.2534.183.61
7Sakalis Vytautas1992Vilnius17.0617.7034.764.19
8Urbanavičius Tomas1991Birštonas16.9018.0034.904.33
9Žilinskas Edvinas1969Vilnius17.2418.1835.424.85
10Skindzera Kęstutis Birštonas18.9319.7838.718.14
11Malinauskas Darius1990Birštonas17.2529.3646.6116.04
12Aleksandravičius Mantas1994Kaunas33.9219.8553.7723.20
13Pranevičius Arvilas1992Birštonas16.6559.311,15.9645.39
 
Moterys "A" grupė:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Aleksandravičienė Anžela1967Kaunas14.7315.3530.08-
2Žymančienė Diana1969Vilnius14.8715.6830.550.47
3Virškus Jennifer1977Vilnius16.1716.5432.712.63
 
Moterys "B" grupė:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Gečauskaitė Rūta1983Vilnius17.8018.0635.86-
2Mačiulytė Rasa1964Kaunas18.1418.8837.021.16
3Masalskienė Sigita1957Elektrėnai18.5319.2337.761.90
4Skučienė Justina Vilnius18.9019.0037.902.04
5Marčiulynaitė Ramunė1968Vilnius18.8019.7338.532.67
6Zaveckienė Dalia Vilnius19.5320.3439.874.01
7Kišūnienė Leta Alytus19.9020.7840.684.82
 
Vyrai "A" grupė:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Grigaras Andrius1972Vilnius13.5014.0227.52-
2Augūnas Paulius1965Vilnius13.7114.3228.030.51
3Milašius Tauras1954Vilnius14.0214.2728.290.77
4Janulionis Adomas1966Vilnius14.1114.9129.021.50
5Augūnas Andrius1986Vilnius14.2314.8229.051.53
6Grinbergas Darius1970Vilnius14.8115.0629.872.35
7Zaveckas Giedrius1963Vilnius14.8915.6230.512.99
8Ivanauskas Saulius1966Kaunas14.9915.5830.573.05
9Bernatavičius Algimantas Alytus17.4517.7735.227.70
10Bernatavičius Audrius Alytus23.2516.3039.5512.03
 
Vyrai "B" grupė:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Vyšniauskas Vytis1989Birštonas14.3315.0429.37-
2Aleksandravičius Vytautas1965Kaunas15.3415.4130.751.38
3Bublys Audrius1964Vilnius15.7616.3632.122.75
4Karlavičius Linas1969Vilnius15.8016.6732.473.10
5Domkus Aistis1971Vilnius15.9516.6032.553.18
6Gudžius Raimondas1956Vilnius15.9416.7032.643.27
7Ptašekas Marius Vilnius16.3216.4432.763.39
8Sidaras Saulius1945Vilnius16.4416.6133.053.68
9Masalskas Zigmantas1955Elektrėnai16.0917.3133.404.03
10Juknelevičius Romas1962Vilnius16.6017.2733.874.50
11Malinauskas Lukas Vilnius16.4117.6234.034.66
12Bartkus Adomas Birštonas16.5117.5434.054.68
13Grinbergas Marius1974Vilnius16.9517.3734.324.95
14Domkus Alantas Vilnius17.4217.7535.175.80
15Pesliokas Rolandas Molėtai17.4520.2037.658.28
16Kišūnas Klemensas Alytus18.7119.7338.449.07
 
SLALOMAS
 
Bendra įskaita:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Augūnas Paulius1965Vilnius13.8315.0128.84-
2Grigaras Andrius1972Vilnius14.1215.1029.220.38
3Milašius Tauras1954Vilnius14.2615.6629.921.08
4Janulionis Adomas1966Vilnius14.4415.6530.091.25
5Grinbergas Darius1970Vilnius15.3115.8331.142.30
6Aleksandravičienė Anžela1967Kaunas15.0916.1831.272.43
7Žymančienė Diana1969Vilnius15.0916.2531.342.50
8Vyšniauskas Vytis1989Birštonas15.0216.6931.712.87
9Ivanauskas Saulius1966Kaunas15.5316.2331.762.92
10Janulionis Karolis1992Vilnius15.4917.2732.763.92
11Zaveckas Giedrius1963Vilnius15.7918.1533.945.10
12Domkus Aistis1971Vilnius16.6017.4734.075.23
13Juknelevičius Dominykas1991Vilnius17.0217.1834.205.36
14Milašius Algimantas1992Vilnius16.5317.6934.225.38
15Zaveckas Rokas1996Vilnius16.5917.6334.225.38
16Urbonavičiūtė Ieva1993Vilnius16.3418.0434.385.54
17Bendžinskas Edvardas1995Vilnius16.6317.9434.575.73
18Pamerneckytė Laura1995Vilnius16.3618.2134.575.73
19Aleksandravičius Vytautas1965Kaunas16.8817.8834.765.92
20Pajarskas Kasparas1994Vilnius17.3017.7235.026.18
21Gudžius Raimondas1956Vilnius17.2918.0635.356.51
22Kuliešiūtė Marcelė1994Vilnius17.0418.3335.376.53
23Tumas Aivaras1995Vilnius17.3318.8636.197.35
24Virškus Jennifer1977Vilnius17.7118.7036.417.57
25Januškevičiūtė Ieva1994Vilnius17.5318.9336.467.62
26Pranevičius Arvilas1992Birštonas17.7919.1736.968.12
27Bartkus Adomas Birštonas17.8219.3437.168.32
28Karlavičius Linas1969Vilnius17.3419.8337.178.33
29Domkus Alantas Vilnius17.8819.5837.468.62
30Mazūraitė Emilija1995Vilnius18.1219.4237.548.70
31Pamerneckytė Gabija1991Vilnius18.6419.3938.039.19
32Masalskas Zigmantas1955Elektrėnai17.6120.4538.069.22
33Gečauskaitė Rūta1983Vilnius18.4019.7138.119.27
34Gudžius Kasparas1997Vilnius18.6519.5538.209.36
35Bernatavičius Audrius Alytus17.3321.1338.469.62
36Nikanorovas Lukas1990Vilnius18.4220.3738.799.95
37Malinauskas Darius1990Birštonas18.5620.3438.9010.06
38Gavėnytė Paula1994Vilnius18.8520.2739.1210.28
39Mačiulytė Rasa1964Kaunas18.8420.8439.6810.84
40Augūnaitė Monika1994Vilnius18.8522.2141.0612.22
41Zabotkaitė Indrė Vilnius19.2422.0841.3212.48
42Aleksandravičius Mantas1994Kaunas20.3621.4241.7812.94
43Skučienė Justina Vilnius20.0122.7842.7913.95
44Kišūnas Klemensas Alytus20.5322.3442.8714.03
45Janulionis Radvilas2000Vilnius20.6922.4343.1214.28
46Skindzera Kęstutis Birštonas21.2922.1843.4714.63
47Stankus Rapolas Vilnius22.1022.2544.3515.51
48Marčiulynaitė Ramunė1968Vilnius21.4323.2744.7015.86
49Aleksandravičius Vilius1995Kaunas21.7023.3145.0116.17
50Kišūnienė Leta Alytus21.4624.4745.9317.09
51Stankus Kostas Vilnius22.8224.7447.5618.72
52Vidūnas Virginijus Alytus25.4622.2147.6718.83
53Kišūnas Jurgis Alytus24.3823.5347.9119.07
54Kišūnaitė Ūla Alytus27.1128.1355.2426.40
55Kiauleikis Mykolas Vilnius28.3427.9156.2527.41
56Pranevičiūtė Alvija1994Birštonas21.771,14.531,36.301,7.46
57Grinbergas Gustas2003Vilnius1,31.141,30.323,1.462,32.62
DFVasiliauskaitė Viktorija1977Vilnius----
DFBernatavičius Algimantas Alytus----
DFUrbanavičius Tomas1991Birštonas----
DFSakalis Vytautas1992Vilnius----
DFMasalskienė Sigita1957Elektrėnai----
DFMalinauskas Lukas Vilnius----
 
Mergaitės iki 12 metų:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Pamerneckytė Laura1995Vilnius16.3618.2134.57-
2Mazūraitė Emilija1995Vilnius18.1219.4237.542.97
3Zabotkaitė Indrė Vilnius19.2422.0841.326.75
 
Berniukai iki 12 metų:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Zaveckas Rokas1996Vilnius16.5917.6334.22-
2Bendžinskas Edvardas1995Vilnius16.6317.9434.570.35
3Tumas Aivaras1995Vilnius17.3318.8636.191.97
4Gudžius Kasparas1997Vilnius18.6519.5538.203.98
5Janulionis Radvilas2000Vilnius20.6922.4343.128.90
6Stankus Rapolas Vilnius22.1022.2544.3510.13
7Aleksandravičius Vilius1995Kaunas21.7023.3145.0110.79
8Stankus Kostas Vilnius22.8224.7447.5613.34
9Kišūnas Jurgis Alytus24.3823.5347.9113.69
10Kiauleikis Mykolas Vilnius28.3427.9156.2522.03
11Grinbergas Gustas2003Vilnius1,31.141,30.323,1.462,27.24
 
Mergaitės 13 - 17 metų:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Urbonavičiūtė Ieva1993Vilnius16.3418.0434.38-
2Kuliešiūtė Marcelė1994Vilnius17.0418.3335.370.99
3Januškevičiūtė Ieva1994Vilnius17.5318.9336.462.08
4Pamerneckytė Gabija1991Vilnius18.6419.3938.033.65
5Gavėnytė Paula1994Vilnius18.8520.2739.124.74
6Augūnaitė Monika1994Vilnius18.8522.2141.066.68
7Kišūnaitė Ūla Alytus27.1128.1355.2420.86
8Pranevičiūtė Alvija1994Birštonas21.771,14.531,36.301,1.92
 
Berniukai 13 - 17 metų:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Janulionis Karolis1992Vilnius15.4917.2732.76-
2Juknelevičius Dominykas1991Vilnius17.0217.1834.201.44
3Milašius Algimantas1992Vilnius16.5317.6934.221.46
4Pajarskas Kasparas1994Vilnius17.3017.7235.022.26
5Pranevičius Arvilas1992Birštonas17.7919.1736.964.20
6Nikanorovas Lukas1990Vilnius18.4220.3738.796.03
7Malinauskas Darius1990Birštonas18.5620.3438.906.14
8Aleksandravičius Mantas1994Kaunas20.3621.4241.789.02
9Skindzera Kęstutis Birštonas21.2922.1843.4710.71
DFUrbanavičius Tomas1991Birštonas----
DFSakalis Vytautas1992Vilnius----
 
Moterys "A" grupė:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Aleksandravičienė Anžela1967Kaunas15.0916.1831.27-
2Žymančienė Diana1969Vilnius15.0916.2531.340.07
3Virškus Jennifer1977Vilnius17.7118.7036.415.14
DFVasiliauskaitė Viktorija1977Vilnius----
 
Moterys "B" grupė:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Gečauskaitė Rūta1983Vilnius18.4019.7138.11-
2Mačiulytė Rasa1964Kaunas18.8420.8439.681.57
3Skučienė Justina Vilnius20.0122.7842.794.68
4Marčiulynaitė Ramunė1968Vilnius21.4323.2744.706.59
5Kišūnienė Leta Alytus21.4624.4745.937.82
DFMasalskienė Sigita1957Elektrėnai----
 
Vyrai "A" grupė:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Augūnas Paulius1965Vilnius13.8315.0128.84-
2Grigaras Andrius1972Vilnius14.1215.1029.220.38
3Milašius Tauras1954Vilnius14.2615.6629.921.08
4Janulionis Adomas1966Vilnius14.4415.6530.091.25
5Grinbergas Darius1970Vilnius15.3115.8331.142.30
6Ivanauskas Saulius1966Kaunas15.5316.2331.762.92
7Zaveckas Giedrius1963Vilnius15.7918.1533.945.10
8Bernatavičius Audrius Alytus17.3321.1338.469.62
DFBernatavičius Algimantas Alytus----
 
Vyrai "B" grupė:

VietaPavardė, vardasGim. metaiMiestasI band.II band.SumaSkirtumas
1Vyšniauskas Vytis1989Birštonas15.0216.6931.71-
2Domkus Aistis1971Vilnius16.6017.4734.072.36
3Aleksandravičius Vytautas1965Kaunas16.8817.8834.763.05
4Gudžius Raimondas1956Vilnius17.2918.0635.353.64
5Bartkus Adomas Birštonas17.8219.3437.165.45
6Karlavičius Linas1969Vilnius17.3419.8337.175.46
7Domkus Alantas Vilnius17.8819.5837.465.75
8Masalskas Zigmantas1955Elektrėnai17.6120.4538.066.35
9Kišūnas Klemensas Alytus20.5322.3442.8711.16
10Vidūnas Virginijus Alytus25.4622.2147.6715.96
DFMalinauskas Lukas Vilnius----